KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, karmstolar, ett par, "Skrindan" OPE möbler 1900-talets senare del
Stomme av bestat trä, lösa stoppade dynor, etikettmärkta, sitthöjd 40, sittdjup 55 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Klädsel något sliten.