BRUNO MATHSSON

Soffbord, "Karin" 1900-talets andra hälft.

Rektangulär skiva av laminat, stomme av förkromad metall, hjultrissor, etikettmärkt, längd 79, bredd 79, höjd 47 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Hackmärke. Märken.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10546047 bukobject
    • 10546047 thumb
    • 10546049 thumb
    • 10546053 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    3 100
    318 EUR
    357 USD

    Budhistorik (30 bud)
    321 maj 18:573100SEK
    621 maj 18:572900SEK
    415 maj 19:332700SEK