ASTRID GATE, vas av glas, Johansfors, Graal, 2000-tal.
Dekor av blåklockor och fjärilar i blått och vitt mot gröntonad fond. Signerad Johansfors Astrid Gate F-78/199 Special Edition. Även symbol för Fyrklövern. Höjd ca 24 cm.
Obetydligt slitage.