JØRLEIF UTHAUG, "Byen", olja på duk, signerad och daterad - 59.
75 x 100 cm.
Inköpt på Permanenten i Oslo på 1960-talet. Etikett a tergo.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK