ARMBAND med chevronformade länkar.

18K gult och vitguld med italienska kontrollstämplar. Längd ca 16,5 cm. Två delar av extra länkar medföljer. Totalvikt ca 40,9 g.

Länkarna är något lösa. Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
10 000 SEK