SUPER JET RAY GUN SAMT SPACE SUPER JET GUN, Yoshida - KO. Japan. 1900-talets andra hälft.

Space Super Jet Gun, litograferad plåt. Originalförpackning. Ej bruten.
Super Jet Ray Gun. Plast och metall. Originalförpackning.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK