LARS LERIN

Akvarell. Signerad och daterad 16.8 93.

Vintermotiv från Svolvær, Lofoten. Bladstorlek ca 17x29,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Andreas Knutsson

Andreas Knutsson

+46-722 416922
andreas.knutsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10541862 bukobject
    • 10541862 thumb
    • 10541863 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 30 000 SEK

    Slutpris

    63 000
    6 467 EUR
    7 259 USD

    Budhistorik (32 bud)
    825 maj 17:0663000SEK
    1025 maj 17:0361000SEK
    8A25 maj 17:0360000SEK
    Acceptpris på 24 000 SEK uppnåddes