Thomas Sidney Cooper

(Storbritannien, 1803-1902)
Thomas Sidney Cooper
(Storbritannien, 1803-1902)

THOMAS SIDNEY COOPER, olja på pannå, signerad.

Tjur och får. Panelens mått 30,5 x 25 cm.

Spricka i pannåns baksida. Gulnad. Krackelyr. Smuts. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

88. Vacheron Constantin, "First Tourbillon", ca 1994.
Utropspris
420 000 - 440 000 SEK
Budhistorik
400 000

ditt bud
Aktuellt bud:
400 000 SEK