PALL, barock, 1700-tal

PALL, barock, 1700-tal

Betsat lövträ. Svarvad och kopplad benställning. Klädsel i skinn. Höjd 50 cm.

Slitage. Slagskador. Omarbetad, senare klädsel.

Utropspris
2 000 SEK