MINIATYRPORTRÄTT, 5 st, gouache på ben, 1800-1900-tal.

Tre signerade. 9 x 5,5 - 12,5 x 11 cm inklusive ram.

Ej examinerad ur ram. Ett med nagg i nederkant. Ett med spricka på ram. Ett med skada i vänsterkant.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK