SAMLING LEKSAKSPISTOLER, 8 ST, OLIKA MODELLER,1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

Diverse leksakspistoler, bland annat Duell Flintblock.

Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK