VÄGGLAMPA

1900-talets andra hälft.

Stomme av koppar. Kupa av klarglas. Höjd ca 25 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Anlupen metall.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10511722 bukobject
    • 10511722 thumb
    • 10511724 thumb
    • 10511723 thumb
    • 10511725 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 23 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    650
    67 EUR
    72 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    424 apr 12:24650SEK
    3A24 apr 12:24600SEK
    323 apr 10:47450SEK