KARIN MOBRING

Fåtölj, "Natura", IKEA, 1970-tal.

Stomme av furu. Rygg och sits av läder. Sitthöjd ca 35 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H60

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10509673 bukobject
    • 10509673 thumb
    • 10509674 thumb
    • 10509675 thumb
    • 10509677 thumb
    • 10509676 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 500
    155 EUR
    167 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    525 apr 22:411500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    424 apr 22:10600SEK
    324 apr 20:11500SEK