För två ljus vardera, förgyllda, rik dekor av palmetter och bladstav, 50 x 60 cm.
Senare glas. Smärre slitage. Smärre fläckar. sakanr krön. Möjligen senare ljusarmar. Ett bakstycke senare
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10