NEMESIO ANTUNEZ, olja på duk, signerad n. antunez och daterad 1971 à tergo.
"Domingo, Diciembre". 54 x 81 cm.
Krackelyr. Smärre färgbortfall.Duken delvis lös från spännramen i högerkant.
Proveniens
Inköpt direkt från konstnären 1971.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
20 000 SEK