LASSE ÅBERG, färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 71/200 resp 112/200.
"Get an art-attack" 62 x 46 cm.
"Hare i vinterdräkt efter Bruno Liljefors" 44 x 30 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK