Kromat stål med vitlackerad, perforerad skärm. Höj- och sänkbar uplight med ställbar skärm. Etikettmärkt. Minimihöjd 120 cm.
Ej funktionstestad. Slitage. Smärre fläckar. Skärmen med smärre bucklor.
Enligt uppgift inköpt 1982 på Zero, Sibyllegatan.