HALSBAND, fantasilänk.

HALSBAND, fantasilänk.

Med texturerad yta. 18K vit och gult guld. Längd ca 51 cm. Totalvikt ca 133 g.

En länk saknas. Bruksslitage.

Proveniens

Familjen Nobel.

Utropspris
35 000 SEK