BERLOCKARMBAND, ankarlänk, 18K guld.

Armband med svensk importstämpel. Längd ca 18,5 cm. Berlocker bl at i form av en kvast och en bägare. Totalvikt ca 18,9 g.

En av berlockerna är lite skadad till undersidan. Bruksslitage.

Proveniens

Familjen Nobel.

Utropspris
6 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

78. Erich & Ingrid Triller, vas, stengods, Tobo.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK