Design
914877

CARL MALMSTEN, bord, omkring 1900-talets mitt.

Rotfanerad skiva. Brännstämplat "CM". Längd 52, bredd 40,5, höjd 50 cm.

Fanerskador. Fläckar. Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK