RING med rosenslipade diamanter.

Diamanter, totalt ca 0,17 ct. 14K guld samt silver, ej stämplad. Storlek 18,75/59. Totalvikt ca 3,2 g.

Slitage, mindre repor. Några diamanter med mindre nagg. Ställvis anlöpning.

Utropspris
3 000 SEK