BESTICKSERVIS, 66 delar, silver, GAB, Stockholm, 1900-talets mitt.

6 matgafflar, längd 20 cm
12 bordsgafflar, längd 17,8 cm
12 bordsskedar, längd 18,1 cm
12 dessertskedar, längd 15,1 cm
12 dessertgafflar, längd 14,7 cm
12 kaffeskedar, längd 12 cm
Total vikt ca 2036 g.

Monogram. Bruksslitage.

Utropspris
5 000 SEK