JUHANI PALMU, olja på duk, uppfodrad på pannå, signerad och daterad -87.
Vinternatt. 16x23 cm.
Smärre slitage. Dedikationstext på baksidan.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR