ARMBAND, 'X'-länk.

ARMBAND, 'X'-länk.

18K vitguld med italienska kontrollstämplar. Längd ca 21 cm. Totalvikt ca 33,7 g.

Slitage. Ställvis förlust av rodium plätering.

Utropspris
8 000 SEK