Madeleine Pyk – en samling F769

ARMBANDSUR, 32,5 x 32,5 mm,

ARMBANDSUR, 32,5 x 32,5 mm,

silver (0,935), manuell, plexiglas, emaljurtavla, läderband, ca 1925.

Boettnr 1795318

Bruksskick, bucklor,

Proveniens

Har tillhört Helge Alexander Arvidson (1886-1962)

Utropspris
1 500 SEK