Tolv kaffekoppar med fat (1/719), tolv assietter (1/575), kaffekanna (1/518), sockerskål med lock (1/605), gräddkanna (1/522), serveringsfat (1/1115) samt serveringsfat på fot (1/513).
Smärre slitage. Nagg. Missfärgningar / fläckar.