TOALETTBORD, 1900-talets andra hälft

Fanerat med teak. Uppsats med tre lådor samt uppfällbar spegel. Utdragbar skiva. Tre lådor under skiva. Bredd 89, djup 46, höjd 111 cm.

Slitage. Repor. Något instabil.

Utropspris
2 000 SEK