BADRUMSSKÅP, Svedbergs, 1900-talets tredje kvartal.

Lackerad metall. Två skåpsdelar med hyllplan i glas. Mellanliggande spegel. Etikettmärkt. Längd 85 cm, bredd 15 cm, höjd 45 cm.

Bruksslitage. Nagg. Ställvis färgbortfall samt rost. En lucka något trög.

Utropspris
1 500 SEK