COLLIER samt ARMBAND, omegalänk, flerradiga, 18K guld.

Med italienska kontrollstämplar. Armbandets längd ca 19,5 cm. Colliers innersta längd ca 42,5 cm. Totalvikt ca 68 g.

Bruksslitage.

Utropspris
20 000 SEK