VÄGGLAMPOR, 2 st 1940/50-tal,

VÄGGLAMPOR, 2 st 1940/50-tal,

Bemålad konstgjutmassa. Dekor av sittande kvinna resp. stående kvinna samt växter. Med en ljuskälla vardera. Längd 26 cm, djup 8 cm, höjd 34 cm. Produktblad medföljer.

Färgbortfall. Ej funktionstestad. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK