Möbler Hyllor & Bokhyllor
918262
IKEA
(Sverige)
Bokhylla, "tema", ikea, 1957.
Bokhylla, "tema", ikea, 1957.
Bokhylla, "tema", ikea, 1957.
Bokhylla, "tema", ikea, 1957.
Bokhylla, "tema", ikea, 1957.

BOKHYLLA, "Tema", Ikea, 1957

Teakfaner och bok. Flyttbara hyllplan. Skåp och fem lådor. Bredd 100, djup 35, höjd 169,5 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Avbildat i tidningen Retro, 2013, nummer 4.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK