JOHAN PETTER HJULSTRÖM

Silver, gräddkanna, Köping 1838.

Vikt ca 92 g. Höjd 12 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Bucklor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 15 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    550
    55 EUR
    68 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    319 jan 23:23550SEK
    418 jan 21:49500SEK
    315 jan 21:44450SEK