Design
918819

MATTA, dubbelväv, Kasthall, 1900-talets andra hälft, 240 x 154 cm.

Dekor av ränder och rutor. Ränder i gult, rött och grönt. Etikettmärkt.

Bruksskick. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK