OKÄND KONSTNÄR 1600/1700-TAL, olja på duk, ej signerad
Konungarnas tillbedjan. 56 x 46,5 cm
Duk uppklistrad på masonit. Krackelyr. Ytsmuts. Färgbortfall. Gulnad fernissa. Mindre skrapmärken. Retuscher.