CARL MALMSTEN, hylla, "Ulfåsa", 1900-talets tredje kvartal.

Vitlackerad med blågrå färg invändigt. Underdel med två skåpsfack, överdel med hyllplan. Omärkt. Längd 105 cm, bredd 41 cm, höjd 215 cm. Nyckel finns.

Bruksskick. Mindre färgbortfall och fläckar.

Utropspris
3 000 SEK