RISTOMATTI RATIA

GLASFLASKOR, 2 ST, den ena signerad RM Ratia 2003.

Flerfärgat glas. Höjd 26-29 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - L20

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10551082 bukobject
    • 10551082 thumb
    • 10551087 thumb
    • 10551081 thumb
    • 10551083 thumb
    • 10551085 thumb
    • 10551084 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    75
    EUR
    730 SEK
    84 USD

    Budhistorik (10 bud)
    219 maj 18:5375EUR
    319 maj 18:2670EUR
    219 maj 10:2965EUR