CARL MALMSTEN

Skrivbord, "Nya Guldheden", 1900-talets tredje kvartal.

Rak form med tre lådor. Fanerat med teak. Längd 120, bredd 60, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10556315 bukobject
    • 10556315 thumb
    • 10556316 thumb
    • 10556317 thumb
    • 10556318 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    4 200
    431 EUR
    483 USD

    Budhistorik (4 bud)
    421 maj 17:364200SEK
    314 maj 01:294000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    213 maj 08:281500SEK