Design
919709

Terrin med lock, keramik, märkt made in Italy

I form av duvor. Längd 33, bredd 14, höjd 16 cm.

Nagg.

Proveniens

Enligt uppgift inköpt på Firma Svenskt Tenn under 1960-70-talen.

Utropspris
1 500 SEK