ROLEX, Oyster Perpetual, Day-Date, Chronometer, armbandsur, 36 mm,

18K guld, automatisk, safirglas, dag, datum, läderband, originalspänne i gulmetall, ca 1978.

Caliber 3055, Verknr 0.114.873, Serienr 5.586.644, Referensnr 18038, Boettnr 18000

bruksskick, nagg,

Utropspris
55 000 SEK