ARNE JACOBSEN

Vägglampor/sänglampor, ett par, "AJ", Louis Poulsen Danmark.

Lackerad plåt. Ställbara skärmar. Etikettmärkta. Höjd 25 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Enstaka repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L18

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10559373 bukobject
    • 10559373 thumb
    • 10559374 thumb
    • 10559375 thumb
    • 10559376 thumb
    • 10559377 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    4 400
    451 EUR
    507 USD

    Budhistorik (15 bud)
    822 maj 11:484400SEK
    921 maj 21:324200SEK
    421 maj 21:114000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes