Gerhard Gyllenhammar

(Sverige, 1873-1968)
Gerhard Gyllenhammar
(Sverige, 1873-1968)

GERHARD GYLLENHAMMAR, olja på duk, signerad and dated 1956

Kvinna i stol. Ca 120 x 74 cm.

Några skrapmärken. Ytsmuts.

Utropspris
5 000 SEK