KARIN MOBRING

Fåtöljer, ett par, "Natura", IKEA, 1970-tal.

Furu och läder.

Konditionsrapport

Slitage, ställvis hårdare. Fläckar samt repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Törnros

Göteborg

Caroline Törnros

+46-727 257805
caroline.tornros@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10544957 bukobject
    • 10544957 thumb
    • 10544955 thumb
    • 10544956 thumb
    • 10544959 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    8 200
    841 EUR
    944 USD

    Budhistorik (20 bud)
    6A19 maj 22:108200SEK
    819 maj 22:108000SEK
    6A19 maj 22:097800SEK
    Acceptpris på 4 800 SEK uppnåddes