ARMBAND samt HÄNGE, med cabochonslipad porfyr, delvis Bröderna Lundqvist, Falun, 1962.

Även stämplat JS 1998. Endast armband stämplat Bröderna Lundqvist, Falun, 1962, längd ca 19 cm. Hänge med höjd 2 cm.

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK