NICOLAS POUSSIN, efter, olja på duk, ej signerad, 1800-tal
Adoration of the sheperds. 100 x 74 cm.
Krackelyr. Gulnad fernissa. Tryckskador. Smärre färgbortfall.
Originalet finns på National Gallery, London.