SIDEBOARD, 1900-talets mitt.

SIDEBOARD, 1900-talets mitt.

Betsat lövträ. Sex lådor med mässingsbeslag samt två klaffar på kortsidor. Längd 175, djup 40, höjd 73 cm.

Bruksslitage, fläckar och repor på skiva samt ställvis blekt skiva.

Utropspris
3 000 SEK