KARL NORIN, blandteknik på trä sign och dat 2014 a tergo.
"Utan titel". Syntetpäls, epoxiplast, trä, lim och aluminium 129,5 x 89,5 cm.
Två obetydliga repor på verkets yttersta högerkant.
Proveniens
Gallery Niklas Belenius, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
30 000 SEK