BYRÅ

Rokokostil, 1900-talets mitt.

Fanerad med mahogny med flera träslag, svängd front med tre lådor, skiva avg sten, längd 92, breded 55, höjd 78 cm.

Konditionsrapport

Blekt. Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Fanerlagningar. Fanerskador. Nycklar saknas.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H6

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    800
    83 EUR
    97 USD

    Budhistorik (1 bud)
    120 jul 10:40800SEK