STEFAN IGELSTRÖM

Akvarell, signerad.

Blommor. Mått ca 19x28 cm

Konditionsrapport

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    300
    31 EUR
    36 USD

    Budhistorik (1 bud)
    123 jul 21:12300SEK