KONFEKTSKÅLAR, ett par, silver, 1900-tal.

Rund skål på fot, hänkel med dekor av påfågel. Höjd 9 cm, kantens diameter 13 cm. Sammanlagd vikt ca 425 g.

Slitage.

Utropspris
300 EUR