KONFEKTSKÅLAR

Ett par, silver, 1900-tal.

Rund skål på fot, hänkel med dekor av påfågel. Höjd 9 cm, kantens diameter 13 cm. Sammanlagd vikt ca 425 g.

Konditionsrapport

Slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10548719 bukobject
    • 10548719 thumb
    • 10548715 thumb
    • 10548716 thumb
    • 10548714 thumb
    • 10548713 thumb
    • 10548717 thumb
    • 10548718 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    190
    EUR
    1 850 SEK
    213 USD

    Budhistorik (11 bud)
    119 maj 20:05190EUR
    6A19 maj 20:04180EUR
    119 maj 20:04180EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes