POTTSKÅP/SKÅP, ett par, engelsk stil, American Drew Inc, 1900-talets andra hälft.

Fanerade med lövträ. Låda samt ett par skåpsdörrar. Bredd 66, djup 38, höjd 66 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Repor.

Utropspris
2 000 SEK